Vīri melnā 3

Vīri melnā 3Vīri melnā 3 (Men in black 3)
2012
Žanri: Fantastika
Režisors: Barry Sonnenfeld
Scenārijs: Etan Cohen
Lomās: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin, Jemaine Clement
Valodas: angļu.

Skatīties

Aģenti Džejs un Kejs ir atgriezušies… laikā. Pēdējo 15 gados, esot organizācijas ‘Vīri melnā’ aģents, Džejs ir sastapies ar daudzām jancīgām un neizprotamām lietām, taču nekas, pat ne citplanētieši nav spējuši viņu samulsināt vairāk kā viņa nerunīgais pārinieks, kurš nu izspēlē neparedzētu stiķi. Kad uz spēles likta Keja dzīve un planētas eksistence, Džejam nākas ceļot uz pagātni, lai savestu kārtībā dažas lietas. Viņš atklāj noslēpumus, par kuriem Kejs nekad nav stāstījis, noslēpumus, kuri nu atklās paši sevi.

Filmas Vīri melnā 3 video

Komentāri par filmu

Lai cik daudz es dievinātu Vilu Smitu, tomēr labākais filmā “Vīri melnā 3” ir, bez šaubām, Džošs Brolins, kurš ne tikai atveido jaunāko aģenta „K” versiju, bet dara to lieliski. Nav šaubu par to, ka Tomijam Lī Džonsam ir ļoti unikāls izskats un manieres, tāpēc fakts, ka kāds varētu to atveidot tik nevainojami, manuprāt, ir apbalvojuma cienīgs. Sākot ar viņa sejas izteiksmi līdz akcentam, viss bija vietā… un izskatījās uzjautrinoši. Klāt pie šīs jautrības mums ir citplanētieša personāžs Grifins (ko atveido Maikls Stulbargs), kas ir jauka un mūžīgi nemierīga, maza būtne, un kam piemīt apšaubāma spēja redzēt nākotni – vai drīzāk vairāku dažādu nākotnes variantu iespēju, dažreiz pozitīvu un dažreiz ne tik ļoti. Ar viņa miglainajām zilajām acīm, Elmer Fudd vilnas cepuri, un nevainīgi bērnišķīgo reakciju, viņš varētu likties dumjš, bet es viņu dievināju.

Es tiešām nevaru izšķirties par to, kura bija vispretīgākā “Vīri melnā 3” filmas daļa, bet es, protams, esmu šo izvēli sašaurinājusi līdz diviem sāncenšiem: pirmais ir Boriss (Džemains Klements) kopumā – tas puisis vienkārši paceļ pretīgumu jaunā līmenī – bet viņa zobi konkrēti izraisīja sliktu dūšu. Tas bija it kā visa viņa mute būtu pilna ar milzu dzelteniem dzerokļiem un man atgādināja par biedējošiem briesmoņiem, ko es iedomājos vēl kā maza meitene. Protams, neviens no šiem radījumiem nemaigojās ar sievieti melnās ādas bikses manā iztēlē – kas mūs noved pie sāncenša ar numuru 2. Ja ir kaut kas vairāk satraucošs nekā briesmonis ar šausmīgiem zobiem, tā būs noskatīšanās, kā šis briesmonis bāž savu mēli sievietes mutē. Pretīgi. Tas ir tāpat, kā es būtu piecus gadus veca meitene ar pilnīgi jaunu biedējošu tēlu, kas neļaus man aizmigt.

Es varu tikai pieņemt, ka, lai izceltu to, cik pārsteidzošs bija Džošs Brolins šajā lomā, tika pieliktas pūles, lai Vila Smita personāžu padarītu ne tik ievērojamu. Vai vismaz tā ir sanācis. Parasti aģents „J” ir pilns ar sarkasmu un parāda savu attieksmi, ka jāsmejas ir gandrīz nepārtraukti. Šoreiz Vilam bija vajadzīgas gandrīz 45 minūtes, lai izraisītu skatītājā smieklus, vismaz manī personīgi. Es nesaku, ka Smits neparāda lielisku talantu, bet esiet gatavi, ka viņš nav ne tuvu tik uzjautrinošs šajā daļā, kā tas bija pirmās divas.
Skaties “Vīri melnā 3” un citas filmas internetā un izbaudi interneta sniegtās priekšrocības!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *