Ziņas

Skaties ziņas internetā bez maksas. Interneta TV pieejami jau 5 TV kanāli, kas piedāvā skatīties ziņas un aktuālos notikumus Latvijā un Pasaulē.  Pieejamas ziņas Latviešu un krievu valodā, kā arī lieliskā kvalitātē.

TV24 tiešraide internetā dod iespēju skatīties ziņas 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. TV24 ir populārs TV kanāls Latvijā, kas ir pirmais digitālais ziņu kanāls Latvijā. TV24 skaties internetā iekš interneta TV vai savā TV ekrānā. Jāpiebilst arī tas, ka šis TV kanāls ir skatāms Narvesen tirdzniecības punktos Rīgā un Neste degvielas uzpildes stacijās.

TV3 tiešraide internetā dod iespēju skatīties ziņas no pirmdienas līdz sestdienai. TV ziņas skaties plkst. 19.50 un uzzini pirmais, kas noticis Latvijā un Pasaulē. TV3 kanāls internetā ir pieejams tikai tiešraides laikā un tas dod iespēju skatīties ziņas, bez tabu, ugunsgrēku un citus pašmāju raidījumus un seriālus. Filmas un citu iepirkto produkciju skaties savā TV ekrānā, jo TV3 pagaidām šādu iespēju nepiedāvā!

LNT tiešraide internetā un ziņas skatāmas gan no rīta, gan vakarā.  No rītiem skaties 900 sekundes, pa dienu skaties dienas ziņas, bet vakarā LNT ziņas, kā arī svētdienās skaties TOP 10 ziņas. LNT tiešraide internetā bez maksas pieejama Lattelecom interneta klientiem. Lattelecom internetu lieto jau vairāk kā puse Latvija iedzīvotāji, jo tas ir augstas kvalitātes un liela ātruma interneta pieslēgums par patīkami zemu cenu. Lattelecom klientiem ir daudz dažādi bonusi, akcijas un bezmaksas papildpakalpojumi. LNT kanāls ir skatāms 24 stundas diennaktī.

LTV1 tiešraide internetā un LTV7 tiešraide internetā piedāvā ziņas gan no rīta, gan vakarā. LTV1 un LTV7 ir iemīļoti Latvijas TV kanāli. LTV7 tiek raidīts krievu un latviešu valodā, kas nozīmē, ka LTV7 ziņas ir iespējams redzēt arī krievu valodā. Ziņas Latviešu valodā var skatīties LTV1 kanālā, kas piedāvā gan rīta, gan vakara un nakts ziņas. Arī šie divi TV kanāli bez maksas ir skatāmi Lattelecom interneta lietotājiem. Abi kanāli ir redzami tik ilgi kamēr tiek raidīti ēterā. Tas nozīmē, ka var skatīties filmas, seriālus un protams ziņas bez maksas.

Online TV dod iespēju skatīties filmas, seriālus un citas pārraides, ko piedāvā Latvijas TV kanāli. Skaties online TV un esi pirmais, kas uzzina par notikumiem Latvijā un Pasaulē.

Komentāri (2)

Ansis

January 3rd, 2011 at 12:56 pm    


Gaidam jaunus kanālus ! Interneta TV ir lieliska televīzija un pats gal;venais plus ir tas, ka īpaši neatšķiras no digitālās TV !!!

Kosmos

January 3rd, 2011 at 12:58 pm    


Paldies par arprakstu… Info man ļoti noderēs un tagad zināšu kas ir kas …

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *